Kim jesteśmy

Nasza firma specjalizuje się w usługach brukarskich, które traktujemy nie tylko jako pracę, ale przede wszystkim jako pasję. Mamy wykwalifikowany i przeszkolony zespół, który realizuje projekty z wykorzystaniem najnowszej technologii i materiałów najwyższej klasy. Dbamy o wysoką jakość usług i zadowolenie naszych klientów. W naszej ofercie znajduje się nie tylko wykonawstwo, ale również projektowanie oraz serwis gwarancyjny. 

Czym się zajmujemy

Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie układania kostki brukowej i granitowej – od doradztwa w wyborze odpowiednich materiałów i metod wykonania po stworzenie projektu, który umożliwia wizualizację końcowego efektu naszej pracy. 

Doświadczenie

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży oraz grono zadowolonych klientów. Nasz zespół to przeszkoleni i doświadczeni specjaliści, pracujący z pełnym zaangażowaniem. Pracujemy w rejonie Milanówka, Żyrardowa, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego i okolic. Zobacz naszą pełną ofertę i kontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i zrealizować swoje pomysły na piękną przestrzeń wokół Twojego domu.

Wysoka jakość

Stosujemy najwyższej
jakości materiały

Gwarancja

Nasze prace objęte
są gwarancją

Serwis i konserwacja

Jesteśmy zawsze
do Twojej dyspozycji

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub napisz do nas w sprawie współpracy. Przygotujemy wycenę, przedstawimy projekt i wykonamy naszą pracę najlepiej jak potrafimy. Gwarantujemy  satystfakcję!